خرید ورق فوم eva  (رول فوم)

امروزه تقریبا به اندازه انگشت های دو دست شرکت وجود دارد که انواع ورق های فوم را در کشور ما تولید کرده اند، که برخی از این شرکت ها در این حوزه به صورت کاملا تخصصی عمل می کنند، گاهی خرید ورق فوم برای برخی افراد دشوار شده است.

مجموعه بزرگ رول فوم با بهره مندی از فناوری و علم روز جهان و همراهی مهندسین باتجربه خود اقدام به عرضه عمده و جزیی محصولات فومی به ویژه ورق فوم نموده است.

خرید ورق فوم eva از این مرکز به صورت مستقیم امکان پذیر شده است.

تولید ورق فوم

یکی از محصولات فومی که پروسه تولید آن سخت و پیچیده است، تولید ورق فوم می باشد زیرا اگر ترکیب و میکس متریال ابتدایی و پخت آن ها اشتباهی هرچند ریز به وجود آید، ورق فوم تولیدی آن کیفیت و کارایی باید و شاید را نخواهد داشت.

رول فوم در اقدامی چشم گیر تهیه و توزیع مرغوب ترین انواع ورق فوم در کشور را برعهده گرفته است.

تهیه ورق فوم ارزان قیمت و مرغوب همواره یکی از دغدغه های مدیران صنایع مختلف ازجمله صنایع کیف و کفش، اسباب بازی، مبلمان، اتوموبیل سازی و… بوده است.

رول فوم با هدف از بین بردن این دغدغه برای همیشه روی کار آمده است.

ورق فوم توزیع شده توسط رول فوم توسط مجموعه متخصص با متریال اولیه و با فرمول های کارشناسی شده توسط ماشین آلات مجهز و مدرن تولید شده و خروجی سیستم ورق فوم هایی استاندارد و بهداشتی است که بعد از تولید تست شده و سپس بسته به نیاز مشتری در قطر های متفاوت برش داده می شوند.

ویژگی های ورق فوم باکیفیت و مرغوب

  • کل ابعاد و قطر ورق فوم باکیفیت تولید شده باید یکسان و دارای تناسب باشد و هیچ زدگی و یا حباب در داخل و خارج ورق فوم مشاهده نشود.
  • ورق فوم باکیفیت و مرغوب هنگام برش پودر فوم تولید نمی کند. اگر که ورق فوم هنگام برش پودر تولید کند آن محصول به عبارتی درجه یک و خوش برش نیست. درضمن ورق فوم مرغوب پس از برش نباید از ضخامت آن کم شود.
  • ورقفوم در صورتی که به خوبی تولید شده باشد از قابلیت ارتجاعی و انعطاف پذیری خوبی برخوردار است.

توجه داشته باشید مزایای ویژه ورق فوم به نوع مصرف آن بستگی دارد.

برای نمونه ورق فومی که انعطاف پذیری کمی دارد، احتمال دارد نتوان در تولید یک محصول مورد استفاده قرار داد و در ظاهر ورق فومی با کیفیت پایین قلمداد شود اما همین ورق فوم احتمال دارد در صنعت دیگری بسیار مورد استفاده قرار گیرد و پاسخگوی نیاز ها باشد. در مجموع نمی توان صفت بی کیفیتی به این ورق فوم داد و گفت قابل استفاده نیست. تنها مسائلی که باعث می شود یک ورق فوم را غیر قابل استفاده کند حباب ها و زدگی های بسیار در درون و بیرون ورق فوم است.

دیوارپوش‌های آج چروک

ورق فوم

ابعاد ورق فوم

در مجموعه رول فوم انواع ورق فوم در ابعاد گوناگون تولید و عرضه می شود.

اما رایج ترین و متداول ترین ابعاد ورق فوم با سایز یک متر و نیم در دو متر و سی است. بیشتر کسانی که تصمیم به خرید ورق فوم را دارند اگر که با این محصول آشنا باشند، این سایز را جهت خرید ورق فوم انتخاب می کنند.

اما چرا؟ چون این سایز از ورق فوم از پرتی کمتری برخوردار است و هزینه خرید آن بسیار مقرون به صرفه تر از سایر ابعاد ورق فوم تمام می شود.

اکثر مراکز تولید کننده کمتر این سایز از ورق فوم را تولید می کنند و یا به صورت برش داده شده عرضه می کنند که این موضوع باعث عدم رضایت مشتریان می شود اما در مرکز رول فوم در هر سایز و به هر صورتی که مشتری بخواهد محصول تحویل داده می شود.

بعضی از کمپانی های ایرانی ورق فوم را در ابعاد یک متر و پنجاه سانتی متر در دو متر و سی سانتی متر از مراکز دیگر به صورت عمده خریداری کرده و با استفاده از این ابعاد ورق فوم، رول فوم تولید می کنند و با سوء استفاده از اسم و برند کمپانی های تولید کننده، رول فوم را می فروشند و از آنجایی که فرایند تولید رول فوم بسیار حساس است، غالبا نتیجه کار کیفیت لازم را ندارد و باعث ناراحتی مشتریان می شود.

بنابراین جهت خرید محصولات فومی از جمله ورق فوم EVA و رول فوم پیشنهاد می شود آن ها را از نمایندگی های معتبر ازجمله رول فوم تهیه کنید.

انواع ورق فوم در رول فوم

مرکز رول فوم این افتخار را دارد که چندین سال به تهیه و توزیع انواع ورق فوم مرغوب و باکیفیت بپردازد و سابقه خوشی برای خود رقم بزند و بهترین ها را در اختیار مشتریان و صنایع داخلی قرار دهد.

فوم های عرضه شده در رول فوم با بهترین فرمولاسیون و با استفاده ار فناوری روز جهان تولید شده است و به صورت ورقه های بزرگ در ابعاد مورد نیاز مشتریان عرضه می شود.

این محصولات بعد از برشکاری و یا لیمنت فوم در صنایع مختلف استفاده می شود.

امکان توزیع انواع فوم EVA و PE سبک و سنگین به صورت فوم متراکم، نیمه متراکم و نرم و در رنگ بندی متنوع و قطر های متفاوت و طبق سلیقه و سفارش مشتری وجود دارد.

ورق فوم پلی اتیلن

یکی از انواع ورق فوم، فوم خرجکار یا ورق فوم پلی اتیلن است که یکی از رایج ترین انواع ورق فوم بعد از ورق فوم eva می باشد.

این محصول غالبا در ابعاد یک متر و پنجاه سانتی متر در دو متر و بیست سانتی متر و در قطر ۳ سانتی متر تولید می شود.

فوم پلی اتلین با سابقه ترین و قدیمی ترین نوع ورق فوم تولید شده در کشور است.

ورق فوم سخت

ورق فوم متراکم یا سخت همان فوم پلی اتلین می باشد که با توجه به کوچک شدن ابعاد آن در پروسه تولید از چگالی و سفتی بسیار بیشتری در مقایسه با ورق فوم پلی اتلین برخوردار است.

به اصطلاح وزن ورق فوم متراکم با توجه به ابعاد کوچک تر با وزن ورق فوم پلی اتیلن یکی است و غالبا در صنایع ساخت چمدان استفاده می شود.

ورق فوم EVA

ورق فوم eva  یکی دیگر از انواع ورق فوم پرطرفدار است که به آن ورق فوم تی نیز می گویند.

از آنجایی که در فرمول تولید این نوع ورق فوم از میزان بالایی از فوم eva استفاده شده است، در مقایسه با ورق فوم های دیگر قابلیت انعطاف پذیری فوق العاده ای دارد.

این نوع ورق فوم بسته به میزان eva مصرفی در دو گروه ورق فوم ای وی آ معمولی و ورق فوم ای وی آ صنعتی قرار می گیرند.

یکی از ویژگی های منحصربه فرد ورق فوم eva این است که با محیط زیست سازگار است و می توان آن را بازیافت کرد در صورتی که در فوم پلی اتلین تنها٢٠ درصد مواد بازیافتی به کار رفته است و برخلاف تصوری که از مواد بازیافتی وجود دارد در کیفیت ورق فوم eva تاثیر مثبت زیادی دارد.

راهنمای خرید ورق فوم

ورق فوم در تکه هایی با ابعاد مختلف تهیه و عرضه می شود که بسته به سفارش برش طولی و قطری زده میشود و در صنایع گوناگونی مانند بسته بندی، گلسازی، کیف و کفش و دمپایی، تجهیزات پزشکی، لوازم تحریر و اسباب بازی، صنایع نظامی و … استفاده می شود.

در هنگام خرید ورق فوم به نکات زیر توجه نمایید :

  1. ابعاد و قطر صفحه فوم در همه قسمت ها یکدست باشد.
  2. بسته به نوع ورق فوم و درجه کیفی آن از قابلیت برگشت پذیری برخوردار باشد.
  3. زدگی و یا به عبارتی حباب داخل و خارج از ورق فوم وجود نداشته باشد.
  4. بعد از برش ضخامت و خواب آن افت پیدا نکند.
  5. خوش برش باشد و هنگام برش پودر فوم تولید نشود.

خرید ورق فوم eva

رول فوم از بزرگترین توزیع کنندگان ورق فوم eva با گواهینامه استاندارد در کشور و خاورمیانه است.

استقبال بسیار مشتریان از ورق فوم مجموعه رول فوم تضمین کننده ی کیفیت این محصول می باشد.

ورق فوم ای وی آ به علت خاصیت الاستیکی و ضربه پذیری بالا، سبک بودن، نرمی بالا و دیگر خواص منحصر به فرد محصولی مناسب و بسیار پرطرفدار در بسیاری از صنایع در کل دنیا می باشد.

با توجه به ارائه محصولات در رول فوم به صورت مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده و از میان بردن واسطه ها قیمت ورق فوم eva  و سایر ورق فوم ها نیز بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع ورق فوم، خرید ورق فوم و قیمت آن می توانید با کارشناسان رول فوم در ارتباط باشید.

تماس با ما